KONST / Litografier / Färglitografi 10974196
nr 1097 4196
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), "Möte på isen", signerad. 188/360, motivet: 33x48
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:44:41
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
20 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson